Золотий та бронзовий матчі 2019 року


13 жовтня  у селищі Буди Федерація футболу Харківського району організувала Велике футбольне свято, яке продовжувалось весь день і було приурочене до Дня Захисника України. Буди були обрані як нейтральне поле проведення матчів за звання абсолютного чемпіону району та матч за бронзові нагороди. Перед матчем за бронзу відбулось урочисте відкриття футбольного дня. Церемонію проводив голова ФФХР Кудіков Юрій Миколайович.

На першій частині урочистості приймав участь Голова районної ради Литвиненко Максим Владиславович та керівник відділу молоді та спорту ХРДА Полунін В’ячеслав Юрійович.  Голова районної ради Литвиненко М.В. мав урочисту промову відкриття футбольного свята. Також слово мав голова Будянської селищної ради Біліченко Всеволод Володимирович.  Окрім згаданих команд бронзові нагороди конференцій отримали ФК Хроли та «Відродження» Коротич. Нагороди та кубки отримали команди ветеранської першості: «Нива» Шарівка, «Ветеран» Люботин, «Колос» Кулиничі, «Авангард» Мерефа ,  «Автомобіліст» Березівка.

На відкриття золотого матчу  за звання абсолютного чемпіона приїхав також і заступник голови районної ради Казаков Олег Євгенович.

Саме Казаков О.Є. мав урочисту промову відкриття золотого  матчу. Також до початку прибули голови ОТГ. Прибув голова Пісочинської ОТГ Чернобай Олег Олександрович та голова Циркунівської ОТГ Сікаленко МиколаВасильович. А стадіон наповнився декількома сотнями глядачів.

Кудіков Ю.М. та Казаков О.Є. вручили чемпіонські кубки переможцям конференцій командам «СТЕП» Руські Тишки та «Маяк» Березівка. По закінченні матчу було також проведено нагороджувальну церемонію кращих команд району.

Результати матчів:

за третє місце «Авангард» Мерефа — «Олександр» Липці — 2:0
за чемпіонство «СТЕП» Руські Тишки — «Маяк» Березівка — 4:0

Have any Question or Comment?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *