Кубок Тарасова 2018


На історичній малій батьківщині легенди харківського футболу Юрія Тарасова, на стадіоні в Липцях 7 жовтня  проведено щорічний турнір пам’яті неперевершеного бомбардира «Металіста» минулого сторіччя.
За Кубок пам’яті Тарасова, що проводиться під егідою Федерації футболу Харківського району, змагалися команди у трьох вікових категоріях. Попередні матчі було проведено минулої неділі.
У турнірі приймали участь тільки ті команди, що не потрапили у Суперфінальну групу чемпіонату району.
На церемоніях нагородження був присутній та мав урочисту промову перший заступник Харківської районної держадміністрації Цупило Олександр Анатолійович. З депутатського корпусу був присутній та також мав слово Подорожний Олексій Миколайович.
Звісно протягом усього дня з ранку до вечора був присутній Липецький голова Федоренко О.Ф., та керівник відділу ХРДА у справах молоді та спорту Полунін В.Ю.  Також разом з командою був Лук’янцівський сільський голова Вєндін В.В.
А всі організаційні клопоти від світанку до сутінок цього дня взяв на себе, та успішно здійснив Голова районної Федерації футболу, Голова Глибоківської сільської ради – Кудіков Юрій Миколайович. Про деякі питання підготовки свята попіклувався особисто відповідальний представник ФК «Олександр» Єна В.Г., проявивши себе як хазяйновитий та гостинний господар.

Кубок пам’яті Юрія Тарасова серед юніорських команд виграли Руські Тишки, обігравши у фіналі Глибоке.
Кубок пам’яті Юрія Тарасова серед основних команд виграв ФК «Олександр» Липці.
Срібні нагороди турніру пам’яті Тарасова виграв ФК «Факел» Кутузівка.
Бронзові нагороди отримав ФК «Маршал» Лук’янці.
На четвертому місці «Стріла» Стрілеча.
Кубок пам’яті Юрія Тарасова серед команд ветеранів виграла команда «Маяк-ветеран» Глибоке, перемігши по пенальті команду ветеранів «Скіф» Циркуни.Have any Question or Comment?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *