Турніри

Кубок Бакуменко, Кубок Бобрових, Кубок Єгунька, Кубок Тарасова, Кубок Закриття сезону

На Півночи Харківського району проводиться щорічний турнір на честь легенди Харківського футболу Юрія Тарасова, котрий розпочав свій футбольний шлях з юнацьких років в Липцях. За традицією турнір проводиться після завершення групових етапів чеммпіонату.

Південь шанує щорічними ветеранськими одноденними турнірами пам’ять Бобрових у селищі Буди, та пам’яті Єгунька у селищі Бабаї. «Кубок Бобрових» — на честь імені Віктора і Юрія Боборових — щорічний турнір команд ветеранів футболу Харківського району, присвячений імені видатних спортивних діячів, що підіймали прапор спортивної слави Харківського району на національному рівні. Проводиться щорічно на рідному стадіоні для сімейства Бобрових в селищі Буди

Восени команди Південної Конференції, окрім призерів, по завершенні группової першості проводять Кубок Закриття сезону. Чемпіон та призери тим часом грають суперфінальні матчі з представниками Півночі за абсолютні нагороди «всього» Харківського району.

Взимку на Півночи проводятся турніри з мініфутболу на честь воїнів інтернаціоналістів та Кубок Василя Бакуменко з мініфутболу.

ТУРНІРИ 2020 року

Лютий 2020 року: турнір по мініфутболу в Липцях «Кубок Бакуменко»

22 лютого в приміщенні спортзалу Липецької СШ ім.Щепкина, відбувся розіграш кубка пам’яті почесного жителя села Липці, ветерана війни, вчителя Бакуменко Василя Степановича. .

У змаганнях з футзалу взяли участь 8 команд: «Маяк» Глибоке, «Стріла» Стрілече, «Штурм» Циркуни, «СТЕП» Р.Тішкі, «Старт» Веселе, «Ветеран» Липці, «Нива» Липці, «Олександр» Липці . У півфіналі зустрілися команди: «Ветеран» Липці і «Маяк» Глибоке. У впертій боротьбі перемогу здобула команда «Ветеран» з рахунком 2: 1. У другому півфіналі грали команди «СТЕП» Р.Тішкі і «Стріла» Стрілече. З рахунком 4: 2 перемогла команда «СТЕП». У фінальному матчі за перемогу боролися команди «СТЕП» Р.Тішкі і «Ветеран» Липці. 5: 1, перемогу святкували гравці команди «СТЕП» Р.Тішкі.

2020 рік: Кубок Бобрових в селищі Буди

2020 рік: Кубок Бориса Єгунька в селищі Бабаї

2020 рік, жовтень, Кубок Тарасова в селищі Липці

2020 рік, жовтень, Кубок Закриття сезону Південної Конференції