Ветерани

Таблиця, календар з результатами

Минулий тур 18.09:

  • ФК Хроли – Колос  Кулиничі- 2:8
  • Ветеран Люботин – ФК Кутузівка- 3:0 невиїзд
  • СК Безлюдівка – Авангард  Мерефа- 1:1
  • Авангард Буди – Північ  Липці- 3:0 невиїзд
  • Маяк Березівка – Мала Рогань- 8:1

2 коло Календар з результатами:

10 тур 14.08, п’ятниця 18:00
46. Колос Кулиничі — Авангард_Мерефа — 3:0тех.
47. ФК Кутузівка — Північ_Липці — 2:2
48. ФК Хроли — ФК_Мала_Рогань — 3:4
49. Ветеран Люботин — Маяк_Березівка — 2:2
50. СК Безлюдівка — Авангард_Буди — 1:0

11 тур 21.08, п’ятниця 18:00
51. СК Безлюдівка – Колос_Кулиничі- 0:2
52. Авангард Буди – Ветеран_Люботин- 1:3
53. Маяк Березівка – ФК_Хроли- 9:1
54. ФК Мала Рогань – ФК_Кутузівка- 2:0
55. Північ Липці – Авангард_Мерефа- 1:1

12 тур 28.08, п’ятниця 17:30
56. Колос Кулиничі – Північ_Липці- 3:0
57. Авангард Мерефа – Мала_Рогань- 2:4
58. ФК Кутузівка – Маяк_Березівка- перенос
59. ФК Хроли – Авангард_Буди- 1:2
60. Ветеран Люботин – СК_Безлюдівка- 9:0

13 тур 4.09, п’ятниця 17:30
61. Ветеран Люботин – Колос _Кулиничі- 3:0
62. СК Безлюдівка – ФК_Хроли- 3:2
63. Авангард Буди – ФК_Кутузівка- 3:0тех. невиїзд
64. Маяк Березівка – Авангард_Мерефа- 3:0тех. невиїзд
65. Мала Рогань – Північ_Липці- 3:1

14 тур 11.09, п’ятниця 17:30
66. Колос Кулиничі – Мала_Рогань- 3:2
67. Північ Липці – Маяк_Березівка- 2:5
68. Авангард Мерефа – Авангард_Буди- 0:3 тех
69. ФК Кутузівка – СК_Безлюдівка- 4:2
70. ФК Хроли – Ветеран_Люботин- 3:11

15 тур 18.09, п’ятниця 17:00
71. ФК Хроли – Колос_Кулиничі- 2:8
72. Ветеран Люботин – ФК_Кутузівка- 3:0 нев.
73. СК Безлюдівка – Авангард_Мерефа- 1:1
74. Авангард Буди – Північ_Липці- 3:0 нев
75. Маяк Березівка – Мала_Рогань- 8:1

Наступні матчі:

16 тур 25.09, п’ятниця 17:00
76. Колос Кулиничі – Маяк_Березівка
77. Мала Рогань — Авангард_Буди
78. Північ Липці – СК_Безлюдівка
79. Авангард Мерефа – Ветеран_Люботин
80. ФК Кутузівка – ФК_Хроли

17 тур 2.10, п’ятниця 16:30
81. ФК Кутузівка – Колос_Кулиничі
82. ФК Хроли – Авангард_Мерефа
83. Ветеран Люботин – Північ_Липці
84. СК Безлюдівка – Мала_Рогань
85. Авангард Буди – Маяк_Березівка

18 тур 9.10, п’ятниця 16:30
86. Колос Кулиничі – Авангард_Буди
87. Маяк Березівка – СК_Безлюдівка
88. Мала Рогань – Ветеран_Люботин
89. Північ Липці – ФК_Хроли
90. Авангард Мерефа – ФК_Кутузівка

1 коло Календар з результатами:

1 тур, 5.06
1. Авангард Мерефа – Колос Кулиничі — 1:1
2. Північ Липці – ФК Кутузівка — 0:3 тех. за порушення регламенту
3. ФК Мала Рогань – ФК Хроли — 2:2
4. Маяк Березівка – Ветеран Люботин — 6:3
5. Авангард Буди – СК Безлюдівка — 3:2

2 тур, 12.06
6. Колос Кулиничі – СК Безлюдівка — 6:1
7. Ветеран Люботин – Авангард Буди — 1:0
8. ФК Хроли – Маяк Березівка — 2:5
9. ФК Кутузівка – ФК Мала Рогань — 3:1
10. Авангард Мерефа – Північ Липці — 4:0

3 тур 19.07
11. Північ Липці – Колос Кулиничі — 1:5
12. ФК Мала Рогань – Авангард Мерефа — 1:2
13. Маяк Березівка – ФК Кутузівка — 7:0
14. Авангард Буди – ФК Хроли — 4:1
15. СК Безлюдівка – Ветеран Люботин — 1:9

4 тур 26.07  
16. Колос Кулиничі– Ветеран Люботин- 1:1
17. ФК Хроли – Безлюдівка — 2:1
18. ФК Кутузівка – Авангард Буди — 0:2
19.Авангард`Мерефа– Маяк Березівка- 1:5
20. Північ Липці – Мала Рогань — 2:3

5 тур 3.07
21. ФК Мала Рогань – Колос Кулиничі–0:4
22. Маяк Березівка – Північ Липці–3:0
23.Авангард Буди– Авангард Мерефа–3:0
24. СК Безлюдівка – ФК Кутузівка–1:2
25. Ветеран Люботин – ФК Хроли–5:0

6 тур 10.07
26. Колос Кулиничі – ФК Хроли – 6:0
27. Кутузівка – Ветеран Люботин–1:3
28.Авангард Мерефа– Безлюдівка–3:1
29. Північ Липці – Авангард Буди–3:6
30. Мала Рогань – Маяк Березівка–0:1

7 тур 17.07
31. Маяк Березівка– Колос Кулиничі–1:2
32. Авангард Буди– ФК Мала Рогань– 4:1
33. СК Безлюдівка– Північ Липці– 4:4
34.ВетеранЛюботин– Авангард`Мерефа–3:2
35. ФК Хроли– ФК Кутузівка–3:0

8 тур 24.07
36. Колос Кулиничі – ФК Кутузівка-7:0
37. АвангардМерефа – ФК Хроли-2:1
38. Північ Липці – Ветеран Люботин-0:5
39. ФК Мала Рогань – СК Безлюдівка-7:0
40. Маяк Березівка – Авангард Буди-3:3

9 тур 31.07
41. Авангард Буди – Колос Кулиничі — 2:0
42. СК Безлюдівка – Маяк Березівка — 0:4
43. Ветеран Люботин – Мала Рогань — 4:1
44. ФК Хроли – Північ Липці — 2:0
45. ФК Кутузівка – Авангард Мерефа — 1:3