ПІВНІЧ: таблиця, календар з результатами

Двобій за абсолютне чемпіонство:

Маяк Березівка — Олександр Липці — 2:0, 6:1

Двобій за абсолютну бронзу району:

Патріот Р.Тишки -Авангард Мерефа — 7:3, 5:1

Завершальний тур 11.10

  • Старт Веселе – Стріла_Стрілеча- 0:0
  • ФК Хроли – Нива_Липці- 1:0
  • ФК Мала Рогань – ФК_Лук’янці- 3:0 тех.неявка
  • Олександр Липці – Маяк_Глибоке- 7:1
  • Патріот Р.Тишки – Штурм_Циркуни- 3:2

Догравання: Мала Рогань — Патріот Р.Тишки -1:4

перенесений матч Мала Рогань — Маяк Глибоке не відбувся

Рішення Виконкому: гравця ФК Мала Рогань Філіпова дискваліфіковано на до кінця сезону 2020, та на сезон 2021 року за напад на арбітра.

По зірваному матчу 16-го туру Хроли — Мала Рогань вирішено зафіксувати технічний рахунок 3:0 на користь Хролів.

Всі результати сезону потурово:

1 тур, 31.05
1. ФК Хроли — Старт_Веселе — 5:1
2. Патріот Р.Тишки-Нива Лиці — 6:1
3. Олександр Липці — ФК Циркуни — 3:0
4. ФК Мала Рогань — Штурм Циркуни-4:1
5. Стріла Стрілеча — Маяк Глибоке — 1:3

2 тур, 7.06
6. Маяк Глибоке — ФК Хроли – 2:3
7. ФК Циркуни – Патріот_Р.Тишки – 0:8
8.Старт Веселе – Олександр Липці–2:9
9. Штурм Циркуни – Стріла Стрілеча–1:1
10. Нива Липці – ФК_Мала Рогань – 1:6

3 тур, 14.06
16. Олександр Липці – ФК Хроли – 3:1
17. Штурм Циркуни – Маяк Глибоке–3:2
18. ФК Лук’янці – ФК_Циркуни – 4:1
19. Стріла Стрілеча – Нива Липці – 5:2
20. ФК Мала Рогань – Старт Веселе — 6:1  

4 тур 21.06
21. ФК Лук’янці– Олександр Липці–0:3
22. ФК Хроли– Патріот Р.Тишки–2:3
23. Старт Веселе– Маяк Глибоке–2:3
24. Штурм Циркуни– Нива Липці–4:1
25. ФК Циркуни– Стріла Стрілеча–3:9

5 тур 24.06, СЕРЕДА
26. Патріот Р.Тишки– ФК Мала Рогань–4:3
27. Старт Веселе– ФК.Циркуни–2:1
28. Нива Липці– Олександр Липці–0:3
29. Маяк Глибоке– ФК.Лук’янці–4:1

6 тур 28.06, неділя
30. ФК Циркуни – Маяк Глибоке–0:8
31. Патріот Р.Тишки – Старт Веселе–2:1
32. Олександр Липці– Штурм Циркуни–3:0тех.
33. ФК Мала Рогань – ФК Хроли–2:1
34. Стріла Стрілеча – ФК Лук’янці–4:1  

7 тур 5.07 неділя
35. ФК Хроли– Стріла Стрілеча–6:4
36. Олександр Липці– Патріот Р.Тишки–1:0
37. Старт Веселе – ФК Лук’янці–3:1
38. Штурм Циркуни – ФК Циркуни–6:0
39. Нива Липці – Маяк Глибоке–0:3  

8 тур 12.07, неділя
40. Старт Веселе – Штурм Циркуни–1:2
41. Мала Рогань – Стріла Стрілеча–4:2
42. ФК Лук’янці – Нива Липці–0:0
43. ФК Хроли – ФК Циркуни–5:0
44. Патріот Р.Тишки – Маяк Глибоке–5:0

9 тур 15.07, СЕРЕДА
45. ФК Лук’янці – ФК Хроли- 0:5
46. Маяк Глибоке – ФК Мала Рогань- 2:4

10 тур 19.07
47. Олександр Липці – Мала Рогань-2:1
48. Стріла Стрілеча – Патріот Р.Тишки-0:5
49. ФК Циркуни – Нива Липці-3:0
50. ФК Лук’янці – Штурм Циркуни-2:5

11 тур 26.07
51. Патріот Р.Тишки – ФК Лук’янці-7:3
52. ФК Хроли – Штурм Циркуни-2:0
53. Старт Веселе – Нива Липці-4:2
54. ФК Мала Рогань – ФК Циркуни-4:1
55. Олександр Липці – Стріла Стрілеча-13:2

12 тур 2.08, 18:00
56. Стріла Стрілеча – Старт Веселе- 2:3
57. Нива Липці – ФК Хроли — 1:3
58. ФК Лук’янці – ФК Мала Рогань — 0:4
59. Маяк Глибоке – Олександр Липці — 2:2
60. Штурм Циркуни – Патріот Р.Тишки — 2:4

ДРУГЕ КОЛО результати потурово

13 тур 9.08, неділя 18:00
61. ФК Нива Липці – Патріот_Р.Тишки — 1:4
62. Маяк Глибоке – Стріла_Стрілеча — 3:1
63. Штурм Циркуни – ФК_Мала_Рогань — 2:0
64. Старт Веселе – ФК_Хроли- 2:3
65. ФК Циркуни – Олександр_Липці — 0:2

14 тур 16.08, неділя 18:00
66. Олександр Липці – ФК_Лук’янці- 10:0
67. Патріот Р.Тишки – ФК_Хроли- 3:0
68. Маяк Глибоке – Старт_Веселе- 3:1
69. Стріла Стрілеча – ФК_Циркуни- 3:1
70. ФК Мала Рогань – Нива_Липці- 1:0

15 тур 23.08, неділя 18:00
71. ФК Мала Рогань – Олександр_Липці — 3:3
72. Патріот Р.Тишки – Стріла_Стрілеча- 3:0
73. Нива Липці – ФК_Циркуни- 5:2
74. Штурм Циркуни – ФК_Лук’янці — 6:0
75. ФК Хроли – Маяк_Глибоке — 2:5

16 тур 26.08, СЕРЕДА 18:00
76. Маяк Глибоке – ФК_Циркуни- 2:0
77. Старт Веселе – Патріот_Р.Тишки- 0:4
78. Штурм Циркуни – Олександр_Липці- 0:3
79. ФК Хроли – ФК_Мала_Рогань- 3:0тех.
80. ФК Лук’янці – Стріла_Стрілеча- перенос

17 тур 30.08, неділя 17:00
81. ФК Мала Рогань – Патріот_Р.Тишки -перенос
82. Стріла Стрілеча – Штурм_Циркуни- 0:1
83. Олександр – Нива_Липці- 3:1
84. ФК Циркуни – Старт_Веселе- 1:4
85. ФК Лук’янці – Маяк_Глибоке- 0:5

18 тур 6.09, неділя 17:00
86. ФК Хроли – Олександр_Липці- 3:4
87. Маяк Глибоке – Штурм_Циркуни- 5:5
88. Нива Липці – Стріла_Стрілеча- 3:2
89. ФК Циркуни – ФК_Лук’янці- 6:1
90. Старт Веселе – ФК_Мала_Рогань- 1:4

19 тур 13.09, неділя 17:00
91. Патріот Р.Тишки – ФК_Циркуни- 3:2
92. Олександр Липці – Старт_Веселе- 4:1
93. ФК Хроли – ФК_Лук’янці- 9:0
94. ФК Мала Рогань – Маяк_Глибоке- : перенос
95. Нива Липці – Штурм_Циркуни- 2:4

20 тур 20.09, неділя 16:00
96. Стріла Стрілеча – ФК_Хроли- 3:5
97. Патріот Р.Тишки – Олександр_Липці- 1:1
98. ФК Лук’янці – Старт_Веселе- 1:3
99. ФК Циркуни – ФК_Штурм- 2:1
100. Маяк Глибоке – Нива_Липці- 2:1

21 тур 27.09, неділя 16:00
101. Стріла Стрілеча – ФК_Мала_Рогань- 1:3
102. Штурм Циркуни – Старт_Веселе- 5:0
103. Маяк Глибоке – Патріот_Р.Тишки- 3:0
104. ФК Циркуни – ФК_Хроли- 0:5
105. Нива Липці – ФК_Лук’янц- 3:2

22 тур 4.10, неділя 16:00
106. ФК Лук’янці – Патріот_Р.Тишки- 0:3тех
107. Штурм Циркуни — ФК_Хроли — 0:2
108. Нива Липці – Старт_Веселе — 1:3
109. ФК Циркуни – ФК_Мала_Рогань — 0:9
110. Стріла Стрілеча – Олександр_Липці — 1:3

23 тур 11.10, неділя 15:00
111. Старт Веселе – Стріла_Стрілеча- 0:0
112. ФК Хроли – Нива_Липці- 1:0
113. ФК Мала Рогань – ФК_Лук’янці- 3:0 тех.неявка
114. Олександр Липці – Маяк_Глибоке- 7:1
115. Патріот Р.Тишки – Штурм_Циркуни- 3:2

Наступні матчі:

Перше коло — результати:

1 тур, 31.05
1. ФК Хроли — Старт_Веселе — 5:1
2. Патріот Р.Тишки-Нива Лиці — 6:1
3. Олександр Липці — ФК Циркуни — 3:0
4. ФК Мала Рогань — Штурм Циркуни-4:1
5. Стріла Стрілеча — Маяк Глибоке — 1:3

2 тур, 7.06
6. Маяк Глибоке — ФК Хроли – 2:3
7. ФК Циркуни – Патріот_Р.Тишки – 0:8
8.Старт Веселе – Олександр Липці–2:9
9. Штурм Циркуни – Стріла Стрілеча–1:1
10. Нива Липці – ФК_Мала Рогань – 1:6

3 тур, 14.06
16. Олександр Липці – ФК Хроли – 3:1
17. Штурм Циркуни – Маяк Глибоке–3:2
18. ФК Лук’янці – ФК_Циркуни – 4:1
19. Стріла Стрілеча – Нива Липці – 5:2
20. ФК Мала Рогань – Старт Веселе — 6:1  

4 тур 21.06
21. ФК Лук’янці– Олександр Липці–0:3
22. ФК Хроли– Патріот Р.Тишки–2:3
23. Старт Веселе– Маяк Глибоке–2:3
24. Штурм Циркуни– Нива Липці–4:1
25. ФК Циркуни– Стріла Стрілеча–3:9

5 тур 24.06, СЕРЕДА
26. Патріот Р.Тишки– ФК Мала Рогань–4:3
27. Старт Веселе– ФК.Циркуни–2:1
28. Нива Липці– Олександр Липці–0:3
29. Маяк Глибоке– ФК.Лук’янці–4:1

6 тур 28.06, неділя
30. ФК Циркуни – Маяк Глибоке–0:8
31. Патріот Р.Тишки – Старт Веселе–2:1
32. Олександр Липці– Штурм Циркуни–3:0тех.
33. ФК Мала Рогань – ФК Хроли–2:1
34. Стріла Стрілеча – ФК Лук’янці–4:1  

7 тур 5.07 неділя
35. ФК Хроли– Стріла Стрілеча–6:4
36. Олександр Липці– Патріот Р.Тишки–1:0
37. Старт Веселе – ФК Лук’янці–3:1
38. Штурм Циркуни – ФК Циркуни–6:0
39. Нива Липці – Маяк Глибоке–0:3  

8 тур 12.07, неділя
40. Старт Веселе – Штурм Циркуни–1:2
41. Мала Рогань – Стріла Стрілеча–4:2
42. ФК Лук’янці – Нива Липці–0:0
43. ФК Хроли – ФК Циркуни–5:0
44. Патріот Р.Тишки – Маяк Глибоке–5:0

9 тур 15.07, СЕРЕДА
45. ФК Лук’янці – ФК Хроли- 0:5
46. Маяк Глибоке – ФК Мала Рогань- 2:4

10 тур 19.07
47. Олександр Липці – Мала Рогань-2:1
48. Стріла Стрілеча – Патріот Р.Тишки-0:5
49. ФК Циркуни – Нива Липці-3:0
50. ФК Лук’янці – Штурм Циркуни-2:5

11 тур 26.07
51. Патріот Р.Тишки – ФК Лук’янці-7:3
52. ФК Хроли – Штурм Циркуни-2:0
53. Старт Веселе – Нива Липці-4:2
54. ФК Мала Рогань – ФК Циркуни-4:1
55. Олександр Липці – Стріла Стрілеча-13:2

12 тур 2.08, неділя 18:00
56. Стріла Стрілеча – Старт Веселе
57. Нива Липці – ФК Хроли
58. ФК Лук’янці – ФК Мала Рогань
59. Маяк Глибоке – Олександр Липці
60. Штурм Циркуни – Патріот Р.Тишки