Південь

Двобій за абсолютне чемпіонство:

Маяк Березівка — Олександр Липці — 2:0, 6:1

Двобій за абсолютну бронзу району:

Патріот Р.Тишки -Авангард Мерефа — 7:3, 5:1

Таблиця, календар з результатами

Завершальний тур 11.10:

  • СК Безлюдівка — Надія_Пісочин- 2:2
  • Дербі Люботин — ФК_Водолага- 3:3
  • Маяк Березівка — Колос_Бабаї- 6:1
  • Маяк1959 Селекційне — Партизан_Покотилівка- 0:0
  • Авангард Мерефа — Відродження_Коротич- 3:0 тех.неявка
  • Пісочинець — Комунарець_Котляри- 5:1

Всі результати сезону 2020 потурово

1 тур 31.05
1. Пісочинець — Колос_Бабаї – 2:2
2. Маяк Березівка- Відродження Коротич – 9:0
3. Авангард Мерефа- Партизан Покотилівка – 1:1
4. СК Безлюдівка — Дербі_Люботин – 2:0
5. ФК Водолага Н.Водолага- Комунарець Котляри – 3:1
6. Маяк1959 Селекційне- Надія Пісочин – 2:1

2 тур 7.06
7. Відродження Коротич- Пісочинець– 1:1
8. СК Безлюдівка- Маяк1959 Селекційне – 2:5
9. Дербі Люботин- Комунарець Котляри – 3:2
10. Партизан Покотилівка- Маяк Березівка–1:4- в Березівці
11. Колос Бабаї- ФКВодолага Н.Водолага – перенос
12. Надія Пісочин- Авангард Мерефа – 2:0

3 тур 14.07
13. Комунарець Котляри- Колос Бабаї – 0:0
14. Маяк1959 Селекційне — ДербіЛюботин – 4:1
15. Пісочинець- Партизан Покотилівка – 0:2
16. Авангард Мерефа- СК _Безлюдівка – 2:0
17. Маяк Березівка- Надія_Пісочин – 4:0
18. ФК Водолага- Відродження Коротич – 3:2

4 тур 21.06
19. Маяк1959 Селекційне- АвангардМерефа–0:0
20 . СК Безлюдівка- Маяк.Березівка–1:10
21. Партизан Покотилівка- ФК Водолага–2:0
22. Дербі Люботин- Колос_Бабаї –1:1
23. Надія Пісочин- Пісочинець–1:2
24. Відродження Коротич- Комунарець Котляри–2:0

5 тур 24.06, СЕРЕДА
25. Маяк Березівка- Маяк1959 Селекційне–6:2
26. Пісочинець — СКБезлюдівка–4:1
27. Комунарець Котляри- Партизан Покотилівка–0:2
28. ФК Водолага- Надія_Пісочин–1:1
29. Колос Бабаї- Відродження Коротич–0:1
30. Авангард Мерефа- Дербі_Люботин–3:1

6 тур 28.06
31. СК Безлюдівка – ФК_Водолага–2:2
32. Маяк1959 Селекційне – Пісочинець–0:0
33. Авангард Мерефа – Маяк_Березівка–1:4
34. Дербі Люботин – Відродження Коротич–1:5
35. Партизан Покотилівка – Колос Бабаї–0:0
36. Надія Пісочин – Комунарець Котляри–6:2

7 тур 5.07
37. Пісочинець- Авангард_Мерефа–1:5
38. ФК Водолага- Маяк1959_Селекційне–1:1
39. Колос Бабаї- Надія_Пісочин –4:2
40. Відродження Коротич- Партизан Покотилівка–6:1
41. Комунарець Котляри- СК Безлюдівка–3:2
42. Маяк Березівка — Дербі_Люботин –9:1

8 тур 12.07
43. Авангард Мерефа- ФК_Водолага- 4:3
44. Дербі Люботин- Партизан Покотилівка-2:1
45. Надія Пісочин- Відродження Коротич- 3:3
46. СК Безлюдівка- Колос_Бабаї- 1:2
47. Маяк1959 Селекційне- Комунарець Котляри- 5:0
48. Маяк Березівка- Пісочинець- 10:2

9 тур, 19 липня, неділя, початок 18:00
49. Колос Бабаї- Маяк1959_Селекційне–1:1
50. ФК Водолага_Н.Водол.- Маяк_Березівка–0:2
51. Пісочинець- Дербі_Люботин–4:1
52. Відродження Коротич- СК_Безлюдівка–9:3
53. Комунарець Котляри- Авангард Мерефа –1:2
54. Партизан Покотилівка- Надія_Пісочин–4:1

10 тур 22.07
55. Маяк1959 Селекційне- Відродження Коротич-4:2
56. СК Безлюдівка- Партизан Покотилівка-0:3
57. Дербі Люботин- Надія Пісочин-3:2
58. Авангард Мерефа — Колос Бабаї-5:0
59. Маяк Березівка- Комунарець Котляри-9:1
60. Пісочинець- ФК Водолага Н.Водолага-3:0

11 тур, 26.07
61. Колос Бабаї- Маяк_Березівка-0:6
62. ФК Водолага Н.Водолага- Дербі_Люботин-3:2
63. Надія Пісочин — СК_Безлюдівка-1:0
64. Відродження Коротич- Авангард_Мерефа-1:5
65. Комунарець Котляри- Пісочинець-4:1
66. Партизан Покотилівка– Маяк1959_Селекційне-2:1

ДРУГЕ КОЛО результати потурово

12 тур 9.08
67. Відродження Коротич- Маяк_Березівка — перенос
68. Партизан Покотилівка- Авангард_Мерефа — 0:2
69. Надія Пісочин — Маяк1959_Селекційне — 1:2
70. Колос Бабаї – Пісочинець- 1:1
71. Комунарець Котляри — ФК_Водолага Н.Водолага-3:0
72. Дербі Люботин — СК_Безлюдівка-3:3

13 тур 16.08, неділя 18:00
73. Пісочинець — Відродження_Коротич -1:3
74. Маяк1959 Селекційне – СК_ Безлюдівка- 3:1
75. Маяк Березівка – Партизан_Покотилівка- 3:1
76. Комунарець Котляри – Дербі_Люботин- 2:5
77. ФК Водолага – Колос_Бабаї- 4:0
78. Авангард Мерефа – Надія_Пісочин- 4:0

14 тур 23.08, неділя 18:00
79. Колос Бабаї – Комунарець_Котляри
80. Дербі Люботин – Маяк1959_Селекційне
81. Партизан Покотилівка – Пісочинець
82. СК Безлюдівка – Авангард_Мерефа
83. Надія Пісочин – Маяк Березівка
84. Відродження Коротич – ФК_Водолага

15 тур 26.08, СЕРЕДА 18:00
85. Авангард Мерефа – Маяк1959_Селекційне- 1:2
86. Маяк Березівка – СК_Безлюдівка- 4:2
87. ФК Водолага – Партизан_Покотилівка- 3:0
88. Колос Бабаї – Дербі_Люботин- 3:5
89. Пісочинець – Надія_Пісочин- 0:1
90. Комунарець Котляри – Відродження_Коротич- 3:1

16 тур 30.08, неділя 17:00
91. Маяк1959 Селекційне – Маяк_Березівка
92. СК Безлюдівка – Пісочинець
93. Партизан Покотилівка – Комунарець_Котляри
94. Надія Пісочин – ФК_Водолага Н.Водолага
95. Дербі Люботин – Авангард_Мерефа
96. Відродження Коротич – Колос_Бабаї

17 тур 6.09, неділя 17:00
97. ФК Водолага – СК_Безлюдівка- 3:3
98. Пісочинець – Маяк1959_Селекційне- 1:3
99. Маяк Березівка – Авангард_Мерефа- 1:2
100. Відродження Коротич – Дербі_Люботин- 5:1
101. Колос Бабаї – Партизан_Покотилівка- 7:2
102. Комунарець Котляри – Надія_Пісочин- 0:3

18 тур 13.09, неділя 17:00
103. Авангард Мерефа – Пісочинець- 5:2
104. Маяк1959 Селекційне — ФК_Водолага Н.Водолага- 5:1
105. Надія Пісочин — Колос_Бабаї- 3:1
106. Партизан Покотилівка — Відродження_Коротич- 1:3
107. СК Безлюдівка — Комунарець_Котляри- 0:3
108. Дербі Люботин — Маяк_Березівка- 1:16

19 тур 20.09, неділя 16:00
109. ФК Водолага Н.Водолага — Авангард_Мерефа- 1:2
110. Партизан Покотилівка — Дербі_Люботин- 3:1
111. Відродження Коротич — Надія_Пісочин- 3:0
112. Колос Бабаї — СК_Безлюдівка — 5:0
113. Комунарець Котляри — Маяк1959_Селекційне- 2:4
114. Пісочинець — Маяк_Березівка- 0:7

20 тур 27.09, неділя 16:00
115. Маяк1959 Селекційне — Колос_Бабаї- 0:1
116. Маяк Березівка — ФК_Водолага Н.Водолага- 5:0
117. Дербі Люботин – Пісочинець- 5:2
118. СК Безлюдівка — Відродження_Коротич- 1:8
120. Авангард Мерефа — Комунарець_Котляри- 6:0
119. Надія Пісочин — Партизан_Покотилівка- 1:1

21 тур 4.10, неділя 16:00
121. Відродження Коротич — Маяк1959_Селекційне- 3:0
122. Партизан Покотилівка — СК_Безлюдівка- 3:2
123. Надія Пісочин — Дербі_Люботин- 0:3
124. Колос Бабаї — Авангард_Мерефа- 0:2
125. Комунарець Котляри — Маяк_Березівка- 2:6
126. ФК Водолага Н.Водолага – Пісочинець- 5:2

22 тур 11.10, неділя 15:00
127. СК Безлюдівка — Надія_Пісочин — 2:2
128. Дербі Люботин — ФК_Водолага Н.Водолага- 3:3
129. Маяк Березівка — Колос_Бабаї- 6:1
130. Маяк1959 Селекційне — Партизан_Покотилівка — 0:0
131. Авангард Мерефа — Відродження_Коротич — 3:0 тех.неявка
132. Пісочинець — Комунарець_Котляри — 5:1

Наступні матчі

блок

.