КУБОК РАЙОНУ 2019,  фінал: Олександр - СТЕП - 3:0 (про матч)
всі матчі: кубкова сітка з результатами

КУБОК РАЙОНУ 2019
1/16    24 липня
1.  ФК Мала Рогань - СК Безлюдівка - 3:0 - грали в Безлюдівці
2.  Старт Веселе - ФК Водолага - 4:4, 4:3 по пен.
3.  Колос Бабаї - ФК Хроли - 2:3
4.  Пісочинець - Маяк Глибоке - 1:1, 4:3 по пен.
5.  СТЕП Р.Тишки - Відродження Коротич - 6:1
6.  Дербі Люботин - Комунарець Котляри - 2:2, 5:4 по пен.
1/8 - 31 липня

Олександр Липці – ФК Мала Рогань - 3:0

Старт Веселе – Стріла Стрілеча - 2:2 по пен. 4:3

Трофей Селекційне – ФК Хроли - 3:7

Пісочинець – Надія Пісочин - 1:3

Нива Липці – СТЕП Р.Тишки - 0:6

Дербі Люботин – Партизан Покотилівка - 2:2 по пен.4:5

Авангард Мерефа – Маяк Березівка - 0:0 по пен. 4:2

Маршал Лук’янці – Штурм Циркуни - 1:1 по пен. 4:2

1/4 - 7 серпня

Олександр Липці – Старт Веселе - 4:1

ФК Хроли – Надія Пісочин - 4:3

Партизан Покотилівка - СТЕП Р.Тишки - 0:2

Маршал Лук’янці - Авангард Мерефа - 0:4

1/2 - 14 серпня,
Олександр Липці - ФК Хроли - 2:1
Авангард Мерефа - СТЕП Р.Тишки - 2:5

фінал 24 серпня 2019 року
Олександр Липці - СТЕП Р.Тишки - 3:0




КУБОК РАЙОНУ 2018

матчі  1/8-ї  18.07.2018


Штурм Циркуни - Нива Липці -2:2 (3:5 по пен.)
Стріла Стрілеча - Маяк Глибоке - 2:1
СТЕП Р.Тишки - Олександр Липці - 7:4


Трофей Селекційне - Колос Бабаї - 0:1
Автомобіліст Березівка - Партизан Покотилівка - 6:2
Надія Пісочин - Комунарець Котляри - 2:3
СК Безлюдівка - Пісочинець - 2:0

матчі  1/4-ї  25.07.2018
Нива Липці - Моноліт Елітне - 0:5
ФК Мала Рогань - Стріла Стрілеча - 5:1
СТЕР Р.Тишки - Маршал Лук’янці - 3:0
Престиж Веселе - Факел Кутузівка - 3:5
Колос Бабаї – Дербі Люботин - 1:0
Автомобіліст Березівка – Авангард Мерефа - 1:1, по пен. 3:0
Комунарець Котляри – ФК Хроли - 3:0
Відродження Коротич - СК Безлюдівка -1:1, по пен. 4:2
матчі  1/2-ї  1.08.2018
Моноліт Елітне - Мала Рогань - -:+
Факел Кутузівка - СТЕП Р.Тишки - 2:0
Факел заявив про неможливість зіграти 15.08

Автомобіліст – Колос Бабаї – 8:2
Комунарець Котляри – Відродження Коротич – 2:1

Фінал Кубку Північної Конференції
у Глибокому, 15.08, середа, 17-30

Мала Рогань - СТЕП Р.Тишки - :

Фінал Кубку Південної Конференції
у Березівці, 9.08, четверг, 17-30
Автомобіліст Березівка - Комунарець Котляри 2:0

Суперфінал Кубку района

24.08 в Люботині о 17й

Автомобіліст -СТЕП - 3:2

Сітка Кубку району 2018 року,


Суперфінал Кубку району відбувся в м. Люботин

24 серпня: Маяк Глибоке - Авангард Мерефа - 3:0

ПІВНІЧ

1/8 Кубку 26.07.17 – середа

1.Маршал Лук’янці – Престиж Веселе - 4:1

2. Штурм Циркуни - Факел Кутузівка - 1:3

3. СТЕП Р.Тишки - Факел Циркуни - 3:3  (по пен.5:6)

4. ФК Хролі - Юніор-Гамборг Липці - 5:1

5. Моноліт Елітне – Світанок Тернова - 8:1

6. Олександр Липці - ФК Рогань -1:2

 


1/4 Кубку 2.08.17 –середа 18ч.

7.  Стріла Стрілеча – Маршал Лук’янці - 3:3 (5:6 по пен)

8.  Факел Циркуни - Факел Кутузівка - 1:2

9.  Моноліт Елітне - ФК Хролі  9:0

3.08.17 –четверг 18ч.

10. Маяк Глибоке – ФК Рогань -6:0

 

Полуфінали  Кубку Конференції

9.08.17 – середа

11.Маршал - Факел Кутузівка-2:1

12.Маяк - Моноліт-0:0, 6:5 пен


16.08.17 – середа

Фінал  Кубку

Північної Конференції

с. Липці

МАЯК - МАРШАЛ- 3:0

ПІВДЕНЬ

1/8 Кубку 26.07.17 – середа

2.  Трофей Селекційне - Відродження Коротич - 3:4

3.  СК Люботин – Надія Пісочин - 2:2 (по пен. 5:3)
5.  ФК Хорошеве – Колос Бабаї -1:2
6.  ФК Мала Рогань - суперник знятий
7.  Комунарець Котляри – Партизан Покотилівка - 2:0
8.  Авангард-2 Мерефа - Автомобіліст Березівка -1:4
9.  Авангард-1 Мерефа – СК Безлюдівка - 1:1 (по пен 3:2)
4.  Дербі Люботин – Пісочинець -1:2

 

 

1/4 Кубку 2.08.17 – середа 18ч

10. Відродження Коротич – СК Люботин - 2:2 (3:5 по пен.)


11. Колос Бабаї - Пісочинець1:3

12. ФК Мала Рогань – Комунарець Котляри - 8:2

13. Автомобіліст Березівка – Авангард-1 Мерефа - 0:0 (7:8 по пен.)

 

Полуфінали  Кубку Конференції

9.08.17 – середа 18-00

14.СК Люботин-Пісочинець-7:2

15.Авангард1-ФКМала Рогань-4:3

 

 

17.08.17 – четверг

Фінал  Кубку

Південної Конференції

с Березівка

АВАНГАРД-1 - СК ЛЮБОТИН - 3:1